عمو رضا
  
 
 
آرشیو
 
سه‌شنبه 6 خرداد‌ماه سال 1382
گوش‌هایتان رابگیرید چشم‌هایتان راببندید وصدایتان در نیاید!
پیش از این ازکسانی گفته بودم که انگار فکر می‌کنند ازما بیشتر می‌فهمند که به خود اجازه می‌دهند به ما بگویند که چه چیزی را ببینیم یا بشنویم یا بخوانیم.
حالا اما تصمیم گرفته‌اند که به ما بگویند چه بپوشیم و چه نپوشیم.
بعد از آنکه از سوی رئیس اتحادیه‌ی پوشاک اعلام شد که دستورالعملی با امضای معاونت اماکن نیروی انتظامی مبنی بر برخورد با تولیدکنندگان مانتو کوتاه وبه تبع ان پوشندگان آن صادر شده است؛ عده‌ای لباس شخصی با عنوان نیروی انتظامی به چند مانتو فروشی در شمال شهر تهران حمله کردند و علاوه بر پاره کردن مانتوها فروشندگان راهم مضروب کردند. نیروی انتظامی حمله به لباس فروشی ها را تکذیب و اعلام کرده  نیروی انتظامی اگر قصد برخورد با متخلفین را داشته باشد به صورت روشن و قانونی در این زمینه اقدام می کند .
جالب ان است که هنوز مشخص نشده است که این بخشنامه از سوی کدام مرجع صادر شده است؛ طبق گزارش خبرنگار یاس نو سه تن از فرماندهان نیروی انتضامی که حاضر نشده اند نامش درج شود از وجود چنین بخشنامه ای اظهار بی‌اطلاعی کرده اند...
حکایت ما و آنها که انگار بیشتر از ما می‌فهمند حکایت طنز آمیزی است که البته اگر خوب در آن دقیق شوی شاید خنده از صورتت پاک شود. با توجه به تهدیدات خارجی کشور اینک به آرامش نیاز دارد آقایان به‌جای آنکه با برخوردهای عاقلانه سعی در جلب رضایت و حمایت مردم داشته باشند آنها را از خود می‌رانند و نارضایتی بیشتر پدید می‌آورند آن از احکام ملی-مذهبی‌ها این هم از محدودیت های جدید اجتماعی.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 156011


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها